• Jak používat Dianetiku (DVD)
 • Tento film je vizuálním průvodcem lidské mysli, který člověku představuje jeden koncept za druhým z knihy Dianetika  – moderní věda o duševním zdraví. Díky tomu, že jsou zde všechny objevy a procedury objasněné tak, abyste jim porozuměli, Vám umožňuje začít používat dianetické postupy okamžitě.

  Film Jak používat Dianetiku není jen vizuálním průvodcem lidské mysli, ale obsahuje také principy a procedury, které používají miliony lidí po celém světě. Tento film je natočen podle knihy Dianetika moderní věda o duševním zdraví a slouží jako její doplněk.

  Film Jak používat Dianetiku graficky ilustruje každou část Dianetiky – dynamiku, analytickou mysl, reaktivní mysl, každý typ engramu (negativního zážitku), porod, prenatální období, emoce, životní sílu a další. Vše najdete zde spolu s těmi nejmodernějšími vizuálními efekty, abyste mohli vidět celou anatomii reaktivní mysli a způsob, jak se jí zbavit. Dále se pak s každou demonstrací naučíte auditovací techniku a její praktické využití. A vše je názorně ukázáno, abyste si mohli během Vašeho auditingu osvojit vždy jeden princip v daný okamžik.

  DVD obsahuje 2 disky. Celkem 4:23hod

  Dostupnost:Skladem
  • Cena:
  • 499 Kč(–30 %)
   349 Kč
 • Jak používat Dianetiku (DVD)